přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228

Měřící latě

SEŘADIT PRODUKTY DLE
Měřící výsuvná tyč 8m

Teleskopická výsuvná měřící tyč, materiál - laminát, jednotlivé díly fixovány šroubovací aretací.

6.790,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Měřící výsuvná tyč 12 m

Teleskopická výsuvná měřící tyč, materiál - laminát, jednotlivé díly fixovány šroubovací aretací.

9.390,-
naše cena bez DPH
Teleskopická měřící tyč (lať) 6m

Teleskopická, laminátová, výsuvná měřící tyč, jednotlivé díly se fixují šroubovací aretací.

5.100,-
naše cena bez DPH
Měřící lať NEDO Messfix 2m

Měřící lať NEDO MessFix je mechanická měřící teleskopická lať, poskytuje rychlé a přesné měření délek. Materiál - hliník, maximální délka - 2 m, délka ve složeném stavu 0.70 - 1,53 m (dle provedení), dělení v mm, snadné odečítání naměřené hodnoty v okénku, lehká a odolná hliníková konstrukce, možnost výměny všech dílů.

4.715,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Měřící lať NEDO mEssTronic 3m

NEDO Messtronic EASY je elektronická měřící teleskopická lať s odečítáním naměřené hodnoty na displeji. Materiál - hliník, maximální délka 3m, délka ve složeném stavu 0.70m, rozlišení 1 mm, dělení v mm, snadné odečítání naměřené hodnoty na displeji, automatické vypnutí po 3 minutách nečinnosti, funkce ZERO (fixace referenčního bodu pro relativní měření), lehká a odolná hliníková konstrukce.

12.535,-
naše cena bez DPH
Měřící lať NEDO mEssfix 3m

Měřící lať NEDO MessFix je mechanická měřící teleskopická lať, poskytuje rychlé a přesné měření délek. Materiál - hliník, maximální délka - 3 m, délka ve složeném stavu 0.70 m - 1,53 m (dle provedení), dělení v mm, snadné odečítání naměřené hodnoty v okénku, lehká a odolná hliníková konstrukce, možnost výměny všech dílů.

5.118,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Měřící tyč Nedo mEssfix S 5m

Nedo Messfix S je teleskopická lať pro rychlé a jednoduché měření délek - především otvorů a vzdáleností svisle vzhůru. Přesná stabilizace latě v poloze horizontální i vertikální za pomoci dvou libel. Měřena je vzdálenost od počátku latě, v její vysunuté délce až k plošce na konci latě, odečet rozměru na analogovém indikátoru.

7.550,-
naše cena bez DPH
Měřící lať NEDO mEssfix 1m

Měřící lať NEDO MessFix je mechanická měřící teleskopická lať, poskytuje rychlé a přesné měření délek. Materiál - hliník, maximální délka - 1 m, délka ve složeném stavu 0.70 m, dělení v mm, snadné odečítání naměřené hodnoty v okénku, lehká a odolná hliníková konstrukce, možnost výměny všech dílů.

4.370,-
naše cena bez DPH
Měřící lať NEDO mEssfix 4m

Měřící lať NEDO MessFix je mechanická měřící teleskopická lať, poskytuje rychlé a přesné měření délek. Materiál - hliník, maximální délka - 4 m, délka ve složeném stavu 0.70 - 1,53 m (dle provedení), dělení v mm, snadné odečítání naměřené hodnoty v okénku, lehká a odolná hliníková konstrukce, možnost výměny všech dílů.

5.520,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Měřící lať NEDO mEssTronic 5m

NEDO Messtronic EASY je elektronická měřící teleskopická lať s odečítáním naměřené hodnoty na displeji. Materiál - hliník, maximální délka 5m, délka ve složeném stavu 1,10 m, rozlišení 1 mm, dělení v mm, snadné odečítání naměřené hodnoty na displeji, automatické vypnutí po 3 minutách nečinnosti, funkce ZERO (fixace referenčního bodu pro relativní měření), lehká a odolná hliníková konstrukce.

13.685,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA NEDO Messtronic - měřící lať - 8m

NEDO Messtronic EASY je elektronická měřící teleskopická lať s odečítáním naměřené hodnoty na displeji. Materiál - hliník, maximální délka 8m, délka ve složeném stavu 1,60 m, rozlišení 1 mm, dělení v mm, snadné odečítání naměřené hodnoty na displeji, automatické vypnutí po 3 minutách nečinnosti, funkce ZERO (fixace referenčního bodu pro relativní měření), lehká a odolná hliníková konstrukce.

14.835,-
naše cena bez DPH
Měřící lať NEDO mEssfix 5m

Měřící lať NEDO MessFix je mechanická měřící teleskopická lať, poskytuje rychlé a přesné měření délek. Materiál - hliník, maximální délka - 5 m, délka ve složeném stavu 0.70 - 1,53 m (dle provedení), dělení v mm, snadné odečítání naměřené hodnoty v okénku, lehká a odolná hliníková konstrukce, možnost výměny všech dílů.

5.865,-
naše cena bez DPH
Messfix Compact 3m - měřící lať NEDO

NEDO MessFix Compact je mechanická měřící teleskopická lať, poskytuje rychlé a přesné měření délek. Materiál - hliník, maximální délka - 3 m, délka ve složeném stavu 0.70 (dle provedení), dělení v mm, snadné odečítání naměřené hodnoty v okénku, lehká a odolná hliníková konstrukce, možnost výměny všech dílů.

4.945,-
naše cena bez DPH
Měřící lať NEDO Messfix Compact 5m

NEDO MessFix Compact je mechanická měřící teleskopická lať, poskytuje rychlé a přesné měření délek. Materiál - hliník, maximální délka - 5 m, délka ve složeném stavu 0.70 (dle provedení), dělení v mm, snadné odečítání naměřené hodnoty v okénku, lehká a odolná hliníková konstrukce, možnost výměny všech dílů.

5.635,-
naše cena bez DPH
1 
Měřící latě

Měřící latě pro měření stavebních otvorů.

© 2012 geoobchod, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - podmínky používání

EasyWay Creative